Urodzeni 26 sierpnia

           Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest bardzo pracowita, lubi fantazjować i zawsze chętna do udzielenia pomocy słabszym.
         Wyróżnia ją niezwykła wrażliwość, skłonność do komunikowania się z siłami nadprzyrodzonymi oraz niebywała intuicja i jasnowidzenie. Jest ona bardzo inteligentna i błyskotliwa, w każdej sytuacji umie być odważna i zachować zimną krew. Nie potrafi odmówić ludziom w potrzebie i chętnie się nimi opiekuje. Pomimo skłonności marzycielskich, twardo stąpa po ziemi. Posiada zdolności literackie i dziennikarskie. Bardzo dobry pracownik, zawsze fachowo i twórczo wykonuje każdą pracę. Interesuje ją przyroda, nauka, zwłaszcza chemia, gdyż lubi wszelkie doświadczenia i eksperymenty. Dzięki swym zdolnościom  i umiejętnościom przewidywania niektórych sytuacji, potrafi całkiem nieźle ustawić się w życiu. Posiada także umiejętności w kierunku nauk ścisłych, dlatego może zajmować stanowiska związane z handlem i dobrze sobie tam radzić. 
         Zdarza się, że nie zawsze chce jej się coś robić, woli posiedzieć i pomarzyć, jednak mimo to, jest to osoba szczera, otwarta i lojalna w swym postępowaniu.
              Wady:
         Największą wadą tych osób jest to, że są egoistami i lubią krytykować innych. Ich nadmierne zainteresowanie szczegółami często sprawia, że nie dostrzegają całości. To ludzie, którzy nie tak łatwo rezygnują ze swych planów i okazuje się, że wychodzi im to na korzyść. 
         Może się zdarzyć, że zakończą swój żywot poza granicami swego kraju.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,