Urodzeni 24 sierpnia

           Osoba urodzona w tym dniu bardzo długo jest sprawna fizycznie i umysłowo, potrafi dożyć sędziwego wieku.
         Jest to człowiek rzetelny, przyzwoity, ceniący sobie porządek i systematyczność. Jednak z wiekiem staje się coraz bardziej krytyczny, przejawiając zdolności analityczne oraz praktycyzm. Zarówno w pracy jak i w życiu skupia się na najdrobniejszych szczegółach i potrafi je zgłębiać inteligentnie i konsekwentnie. 
         Zamknięty w sobie, trochę lękliwy, ale pracowity, uwielbia czytać książki i prowadzić rozmowy o nich. Ma szerokie zainteresowania i zbiera informacje dotyczące różnych dziedzin życia i nauk. Człowiek, który zawsze potrafi dostosować się do otoczenia w jakim się znajduje. 
        Są to osoby bardzo towarzyskie i przyjacielskie, lubą także wszelkiego rodzaju przyjemności, przyjęcia, zabawy i luksus. Nie tylko lubią inteligentne rozważania, lecz także nie gardzą i sportem. Swoje projekty i plany układają w określonym porządku i systematycznie, a następnie realizują je w życiu. 
             Wady:
        Bywa chytry i podstępny, a nawet skąpy. Może też zaskoczyć innymi, dużo gorszymi zachowaniami, dlatego powinien dążyć do ich opanowania. 
        Z natury ludzie ci nie chorują zbyt często i niewiele potrzeba ich organizmowi do sprawnego funkcjonowania. Mimo to lubią chodzić po lekarzach i zażywać leki. Gdy są przemęczeni lub wydaje im się, że są chorzy wówczas ukojenie znajdują w otoczeniu przyrody, drzew, pięknego krajobrazu. To jest dla nich najlepsze lekarstwo. Ze względu na małe niedyspozycje jelitowe powinni oni unikać chemicznych lekarstw.
       Chętnie wiążą się z drugą osobą, gdyż małżeństwo pomaga im w osiągnięciu majątku. Są namiętnymi kochankami, wiernymi przyjaciółmi i mają powodzenie.Bardzo często osoby te cieszą się powszechnym uznaniem. Zarówno kobieta jak i mężczyzna niewiele zmieniają się z wiekiem, dlatego długo utrzymują swój młodzieńczy, świeży wygląd.
facebook.com/margoseila

 

Etykiety: , , ,