Urodzeni 23 sierpnia

       Osoba urodzona w tym dniu nic nie robi połowicznie, wszystkie prace wykonuje rzetelnie, z pasją i zapałem.
     Potrafi połączyć w jedną całość inteligencję z uczuciem i mądrość z miłością. Przejawia zainteresowanie w kierunku artystycznym, przepełnia ją uwielbienie dla wszystkiego, co piękne. Zarówno jej ubrania jak i mieszkanie jest zawsze piękne i niezwykle gustowne. 
     Każdą wolną chwilę stara się spędzać na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych widoków i krajobrazów. Jest to prawdziwe dziecko przyrody nieustannie rozkoszujące się jej pięknem. 
     Zawsze stawia sobie do wykonania zadania wysokie, niekiedy nawet zbyt wysokie i wówczas nie zawsze jest w stanie je sfinalizować. Chce być idealna i perfekcyjna na każdym kroku. Z racji swej wysokiej inteligencji jest pracownikiem, który nigdy nie uskarża się na zmęczenie. Dzięki swej zdolności przekonywania może zostać wziętym nauczycielem, doktorem lub profesorem filozofii ze względu na swe zdolności filozoficzne.
     Ma dużo taktu i bardzo rzadko, chyba, że niechcący, zrani swym zachowaniem drugą osobę. Obdarzona jest wielką miłością i przywiązaniem do siebie i swej rodziny, nie okazuje wobec niej żadnego egoizmu, który niekiedy przejawia w stosunku do innych ludzi. Jest to także osoba tajemnicza, która nie lubi się uzewnętrzniać, ale lubi życie w dostatku. 
     Kobieta urodzona dzisiaj jest cudowną matką, dobrą i oszczędną gospodynią. Lubi wszystko co podrasta i rośnie - od dziecka przy piersi do kiełkującej roślinki. 
facebook.com/margoseila 
Etykiety: , , ,