Urodzeni 22 sierpnia

             Osoba urodzona w tym dniu wyróżnia się swoimi zdolnościami interpretacyjnymi i posiada badawczy umysł.
      Bardzo ceni sobie porządek i skrupulatność. Przy tym jest dość ambitna, lubi zarządzać ludźmi i wydawać rozkazy. Jest bardzo inteligentna i ma silną wolę. Wykazuje ogromne zdolności praktyczne i za wszelką cenę dąży do zrobienia kariery. Jest niepospolitą i niezwykłą osóbką. Szczera aż do bólu, lojalna, szlachetna i zawsze chętna do pomocy, pogardza tym wszystkim, co tandetne. Wierna, sympatyczna, w życiu wyróżnia się godnością i dumą. Odznacza się wielkim poczuciem odpowiedzialności, lubi sprawować władzę i dąży do tego, aby wywrzeć jak największy wpływ na otoczenie i posiąść autorytet. 
      To doskonały analityk i krytyk w jednej osobie, posiada duże zdolności zarówno w kierunku teoretycznym, jak i praktycznym. Planuje i działa według własnych pomysłów. Może zostać dostrzeżony na polu literackim. 
Największą jego wadą jest wyniosłość, zarozumiałość, nadmierna fantazja, zadufanie i władczość. Zamiast działać i osiągać pomyślnie realne cele życiowe, on tylko się martwi i narzeka. Jest nadmiernie skoncentrowany na własnej osobie.
             Co mu grozi?
     Jeśli się nie zmieni, to życie tak może mu się ułożyć, że nie przyniesie jemu wielkich korzyści. Zostanie wówczas dostrzeżony jako podwładny, a nie rządzący.
            Jak wychować dziecko tak urodzone?
     Dziecko rodzi się z pewnymi zdolnościami i poczuciem sprawiedliwości. Ma zamiłowanie do porządku i przestrzegania prawa, ale należy zadbać o jego staranne wychowanie, aby nie zatraciło tych wspaniałych wartości.
www.facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,