Urodzeni 21 sierpnia

       Kto urodził się w tym dniu, tego życie wypełnione jest samymi dobrymi i pożytecznymi wydarzeniami.
       Jest to niepoprawny marzyciel, człowiek głęboko religijny, który w życiu poszukuje wzniosłych ideałów i motywacji. Często w swym życiu, na pierwsze miejsce, stawia sprawy ducha niż życia codziennego.
Uprzejmy, przyjacielski, lubi spokój i zgodę. Wychodzi z założenia, że niezgoda rujnuje a zgoda buduje, dlatego wiedzie życie spokojne i zgodne z prawem, wypełnione pożytecznymi czynami i miłością. Zazwyczaj uprzejmy, miły i stały w uczuciach, potrafi zawsze utorować sobie drogę w życiu. Posiada dość dużo przyjaciół. 
       Cechuje go także odwaga, przedsiębiorczość oraz wrodzona umiejętność rządzenia innymi. Z natury jest dobroduszny i szlachetny, bardzo uczuciowy i reagujący silnie na piękno drugiej osoby. Jest wyjątkowo zdolną osobą, można nawet powiedzieć, że te zdolności wykraczają ponad normę i to w dziedzinie sztuki jak i nauk ścisłych. Mimo tych uzdolnień, rzadko jednak wybiera karierę naukową, woli zawód związany z miłością duchową. 
            Wady:
       Przez tę jego nadmierną uczuciowość serce może zapędzić go w kozi róg. 
            Co mu grozi?
       Największym dla niego zagrożeniem jest to, że jego piękny umysł zostanie pochłonięty przez wzniosłe cele, do których nie ma serca, ani zdolności, i w dodatku nie będzie mu to sprawiało przyjemności. 
       Często jednostki te dwa razy w życiu zawierają małżeństwa, ale obydwa zawsze są pomyślne. Do tego jest wspaniałym ojcem. 
       Podsumowując można powiedzieć, że w życiu i tak czeka go szczęście w miłości i powodzenie w przyjaźni. Osiągnie swój cel i zakończy życie w ciszy i spokoju.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , ,