Urodzeni 20 sierpnia

       Kto urodził się tego dnia, zawzięcie i wytrwale dąży do celu, jaki sobie wcześniej założył.
     Osoby te są miłe, towarzyskie i chętnie wymieniają się swoimi poglądami z przyjaciółmi. Przepełnia ich dobra wola, a w stosunku do swego otoczenia mają jak najlepsze intencje. Są wszechstronnie uzdolnione, pozbawione egoizmu, a w życiu codziennym wszystkim wokół ofiarowują dowody swej  uczciwości i bohaterstwa. Dzięki takiemu postępowaniu zyskują mnóstwo przyjaciół i grono ludzi, którzy ich uwielbiają i szanują. Ich instynkty społeczne są bardzo silnie rozwinięte. Mogą być założycielami jakiegoś ugrupowania, partii czy zrzeszenia dla osób potrzebujących wsparcia.
     Zawsze uprzejmi i gościnni, chociaż bywają niecierpliwi, wykazują dużo zdrowego rozsądku i kiedy wytyczą sobie cel, dążą do niego z uporem maniaka. W życiu stosują zasadę praktycznego działania, dzięki czemu osiągają powodzenie. Także spokojne życie domowe i rodzinne sprzyja rozwijaniu ich kariery. 
     Jest to jednostka niezwykle tolerancyjna i życzliwym okiem patrząca na wszystkie nowinki techniczne. Potrafi umiejętnie połączyć największe przeciwieństwa. Ma bardzo dużo życzliwych przyjaciół. Jest zwolennikiem sportu zawłaszcza polowania. Największe powodzenie osiągnie we własnym kraju i to w obrębie miejsca zamieszkania. Często też sukces osiąga pracując z ziemią i jej produktami ( węgiel, rolnictwo itp.)
     Jest to człowiek, którego choroby omijają szerokim łukiem, zazwyczaj cieszy się dobrym zdrowiem. Jedynym problemem zdrowotnym, jaki może mu dokuczać, to reumatyzm lub choroby serca.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,