Urodzeni 2 sierpnia

          Jeżeli urodziłeś się dzisiaj potrafisz walczyć niczym lew o swoją miłość i najukochańszą osobę.
        Twoja pasja i uczucia są głębokie i bardzo trwałe. Potrafisz być niezwykle waleczny i nieugięty w obronie osób ukochanych, ale twoja niechęć jest również stała i nie pozwolisz jej sobie wyperswadować. 
        Jesteś wiernym przyjacielem i wspaniałomyślnym wrogiem, a cokolwiek robisz, czynisz to z głębi serca, i dzięki temu zazwyczaj osiągasz powodzenie. Zarówno w pracy jak i w miłości nie znasz granic, potrafisz oddać im się cały. Otwarty, a zarazem ostrożny,  pewny siebie, dyplomatyczny, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, potrafisz tak ułożyć swój plan, że bez problemu wcielisz go w życie. Zdarza ci się głosić teorie filozoficzne, ale nie zawsze zyskujesz słuchaczy.
        Jesteś osobą obrotną i jednocześnie zmienną w swych nastrojach,  często okazujesz  swe prawdziwe oblicze, które jest dość złośliwe. Jednak w problemach życiowych zawsze przejawiasz dużą siłę wewnętrzną. Potrafisz opanować swą naturę, a usposobienie twoje jest dość władcze, bez problemu umiesz zapanować nad innymi ludźmi.
        Wyróżniasz się ogromną prawością i silnym poczuciem własnego honoru. Dążysz do panowania nad innymi i potrafisz opanować swe otoczenie, ale zazwyczaj nie wykorzystujesz tego w celach egoistycznych. W związku z wykonywanym zawodem  możesz być narażony na liczne przykrości lub sytuacje bezplanowe i niejasne. Posiadasz uzdolnienia w kierunku medycznym.
             Co im grozi?
        Niekorzystne przejścia życiowe i katastrofy, a przede wszystkim widmo porażki życiowej. Ich największe ambicje mogą nie dojść do skutku i wszystko spali na panewce. A wszystko to przez niepomyślne warunki życiowe i niesprzyjające okoliczności, często od nich niezależne.  
W małżeństwie raczej problemy im nie grożą.
           Do czego powinni dążyć?
        Przede wszystkim do opanowania swych namiętności. Nie powinni także gonić za doraźnymi korzyściami materialnymi. Gdy zainwestują, nie powinni martwić się o zyski, same do nich trafią.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , ,