Urodzeni 19 sierpnia

      Kto urodził się w dniu dzisiejszym gotów jest do wykorzystania każdej okazji jaka nadarzy mu się w życiu.
     Jest to jednostka bardzo ambitna, zdolna do zajmowania odpowiedzialnych stanowisk, nie zawsze wysokich, a przy tym potrafi wywierać ogromny wpływ na innych ludzi. Pełna gotowości, wśród społeczeństwa cieszy się wielkim autorytetem i bardzo umiejętnie potrafi to wykorzystać w swoim interesie. Osoba ta jest szlachetna, wspaniałomyślna i bardzo uczuciowa, lubi wspaniałe i huczne przyjęcia, potrafi zabawić towarzystwo, budząc przy tym sympatię otoczenia.
     Ludzie ci są bardzo pracowici a w sprawach finansowych nie mają sobie równych, dodatkowo przejawiają talent w dziedzinie przemysłu i handlu wykazując się zdolnościami praktycznymi i wykonawczymi. Z powodzeniem sprawdzają się jako dyrektor a nawet właściciel przedsiębiorstwa zatrudniającego dużą liczbę pracowników. Wierzą w siebie i możliwości innych ludzi, a ponieważ są osobami wszechstronnymi, potrafią bezbłędnie ocenić każdego według jego wartości i przydatności oraz wyznaczyć mu odpowiednie stanowisko w firmie. Ich zainteresowania oscylują w kierunku historii, dawnych zwyczajów, zbiera przedmioty z tamtego okresu oraz broń. 
          Do czego powinien dążyć?
    Tacy ludzie powinni rozwijać się stopniowo i ze spokojem przemyśleć każdą decyzję, unikając pośpiechu i nadmiernej impulsywności. Często rozwijają się oni poprzez cierpienie i kłopoty uczuciowe. 
         Wady:
    W swym postępowaniu często bywa żywiołowy i nadmiernie porywczy, lubi się sprzeczać, dowodzić i dyskutować o swoich racjach, jest zwyczajnie kłótliwy. Przez to często przeciwstawia się danym decyzjom i zanim na coś się zgodzi, musi to przemyśleć.
        Co mu grozi?
    W swym gniewie może niekiedy posunąć się za daleko i nawet uderzyć. Przez to, również i jemu grożą napaści ze strony wrogów. Powinien uważać na miejsca ciemne, bezludne, gdyż może doznać tam krzywdy.
    Mimo swych wad, jest to człowiek, który interesuje się sztuką i często przyjaźni się z wieloma artystami lub uczonymi. A dzięki swej wytrwałej pracy i tak w końcu osiągnie powodzenie i będzie zbierał żniwo ze swych wcześniejszych wysiłków.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,