Urodzeni 17 sierpnia

       Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest bardzo namiętną osobą i z tego powodu może narazić się na przykrości ze strony płci odmiennej.
       Gdy taka osoba zabierze się do wykonania zadania, zawsze doprowadzi je do końca. Nic nie robi połowicznie, albo wykona całość dając z siebie wszystko, albo wcale się za tonie zabierze. Ma ona dobrą pamięć i jest stała, zarówno w swych poglądach jak i sympatiach. Gdy się raz do kogoś zrazi, trudno jej jest tą niechęć wyperswadować. 
       Przewidująca i posiadająca dobrą intuicję, często jest twórcą wspaniałych projektów, zajmuje wysokie stanowiska w dużych korporacjach, w których może wykazać się wybitnymi zdolnościami organizacyjnymi. 
    Wady:
       Największą i najbardziej dotkliwą wadą, jeśli chodzi o konsekwencje jest uleganie nadmiernej namiętności bez zastanowienia, oraz uganianie się za rozrywkami. Lubi także wszelkie przyjemności i dostatek. Dąży do osiągnięcia sławy, jest przy tym władcza, napuszona, w gorącej wodzie kąpana i często robi samowolkę. Okazuje zaciętą wrogość względem ludzi i nie zawsze można na niej polegać.
    Co jej grozi?
       Ma subtelne wyczucie piękna, interesuje się wszystkim co ma urok i wdzięk, powinna jednak się tego wystrzegać, gdyż szczęście nie zawsze będzie jej sprzyjało. Zmysłowość i częste uleganie płci przeciwnej przysporzą jej wielu niepotrzebnych problemów. Powinna również unikać podróżowania transportem wodnym, gdyż może grozić jej niebezpieczeństwo utonięcia. 
    Jak wychować dziecko urodzone tego dnia?
      Należy rozwijać w nim silną wolę, uświadamiać poprzez naukę w jaki sposób powinno opanowywać nadmierne miłostki i popędy. Wcześnie też powinno się przyuczać takie dziecko do bycia skromnym i nie przejmowania się własną osobą. Jeśli uda się opanować te ujemne cechy charakteru, wówczas taka osoba może osiągnąć wysoki poziom własnego rozwoju.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,