Urodzeni 16 sierpnia

           Osoby urodzone w tym dniu bywają szorstkie w swym zachowaniu, jednak niezwykle serdeczne i dobroduszne.
         Są one impulsywne, niekiedy rozrzutne, ale mobilizuje ich życzliwość społeczeństwa i nadrzędnym celem jaki sobie stawiają, to dobro innych ludzi. Z jednej strony to altruiści, a z drugiej potrafią negować wszystkie wartości i poglądy. Zawsze kiedy tego wymaga sytuacja całym sercem potrafią zaangażować się w działalność dobroczynną na rzecz ludzi potrzebujących.     Posiadają bardzo silny charakter i można na nich polegać. 
        Są to osoby wyjątkowo sprawiedliwe i po części wspaniałomyślne. Odważne jak lew, ostrożne i dalekowzroczne, bardzo dobrze czują się ze swoimi myślami, dążą do pogłębiania swojej wiedzy i osiągnięcia mądrości. Wykazują także pewne zainteresowania filozoficzne. Ich temperament jest ognisty i porywający, a wielkość ich serca objawia się w słowach i czynach. Nigdy nie uginają się pod trudami, wytrwali w swych planach i dążeniach.   
        Potrafią być cudownymi przyjaciółmi, jednak często co do ich wyboru, popełniają błędy. Ich sprawy sercowe mają się podobnie, nie zawsze są te właściwe wybory. Zdarza im się, że pobierają się z osobę poniżej swojej klasy, pragnąc mieć przy sobie osobę im życzliwą i kochaną, która będzie im uległa. Niestety, często jednak okazuje się, że po ślubie druga połówka staje się bardzo dominująca i przejmuje dowodzenie. 
       Ze względu na swoją dobroć i sympatię do otoczenia, pragną, aby wszyscy ich lubili. Znajdują zadowolenie w tym, gdy widzą, że ich praca przynosi pożytek innym, wówczas są zdolni do jeszcze większych poświęceń i wyrzeczeń. Nie mają zbyt wygórowanych ambicji, przywiązani są do miejsca zamieszkania, lubi też życia na wsi i prostych obyczajów. 
                Co im grozi?
       W życiu nie zawsze będzie im tak szło, jakby tego chcieli, czekają ich różne nieprzyjemne przejścia i trudne sprawy do rozwikłania. Często z wykonywanym zawodem spotykają ich nieporozumienia. 
 facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,