Urodzeni 15 sierpnia

             Osoba urodzona tego dnia wyróżnia się spośród tłumu, a ludzie ją otaczający bez problemu ulegają jej wpływowi.
           Najbardziej charakterystyczną cechą tych ludzi jest potężny umysł, intuicja i niezwykłe zdolności dyplomatyczne. Dodatkowo są bardzo uczciwi, odważni z życzliwością odnoszący się do innych i cieszący się sympatią większości.
           Odznaczają się ponadprzeciętną inteligencją, błyskotliwością, potrafią dostosować się do każdej pracy, a dzięki swym niebywałym zdolnościom bez problemu mogą zająć intratne stanowisko. Sprawiedliwi, czcigodni, pobłażliwi w działaniu, zawsze uczciwi wobec przyjaciół i wspaniałomyślni względem wrogów. Zazwyczaj bezkonfliktowi, z wyczuciem, zdolni do wielu wyrzeczeń i wielkich czynów. Doskonale zdają sobie sprawę ze swej władzy, jednak tego nie okazują. Świetnie zna się na ludziach i ich psychice. potrafi odgadnąć nawet największe ich tajemnice. 
           Mimo, iż jest osobą zamkniętą w sobie, jest doskonałym dyplomatą. Nie ma ujednoliconych poglądów, jest otwarty na wszelkie nowinki.               Z entuzjazmem potrafi poświęcić się dla jakiejś idei. Lubiany przez osoby płci odmiennej. Kocha władzę i chce wywierać wpływ na wszystko dookoła i zajmować wysokie stanowiska. Niezwykłe powodzenie osiąga podczas organizowania imprez przydzielając innym szereg zajęć i obowiązków, dając jednocześnie możliwość wyróżnienia się tym osobom we własnej dziedzinie. Gdy zwraca się do ludzi, mówi prosto i zrozumiale, aby każdy mógł go bez problemu zrozumieć. Nie szczędzi pochwał, ale także potrafi zganić za źle wykonaną pracę. Zawsze analizuje to co już było, aby nie powtórzyć błędów w przyszłości. W swym otoczeniu jaśnieje niczym gwiazda na niebie, a ludzie nie potrafią mu odmówić niczego i bez większego szemrania pracują pod jego kierownictwem. Przyszłość dla niego rysuje się świetlenie, czeka go władza i potęga. 
               Czego powinien się wystrzegać?
          Zarozumialstwa, zadufania w sobie, a przede wszystkim złudzeń co do rzeczy niemożliwych do wykonania. 
facebook.com/margoseila 

Etykiety: , , ,