Urodzeni 12 sierpnia

           Kto urodził się w dniu dzisiejszym cieszy się względami i poparciem ludzi o wyższym statusie materialnym.
        Osoba taka odznacza się niezwykłą intuicją, wyobraźnią i przedsiębiorczością, a jej umysł jest twórczy, obfitujący w ciekawe pomysły i koncepcje. Jest ona subtelna, inteligentna, nie ma również najmniejszego problemu z układaniem różnych projektów i planów. W dodatku pełna energii i zaangażowani, chociaż bywa niekiedy nieprzyjaźnie ustosunkowana do ludzi.
        Ma dar przekonywania, zwłaszcza osób stojących ponad nią i bardzo często właśnie, takim ludziom zawdzięcza swoje wysokie stanowiska. Dzięki swoim wszechstronnym uzdolnieniom, może stać się popularna i będzie podróżowała po świecie. Pomimo wielu zmian i przejść czekających na nią w życiu i tak w końcu wypłynie na powierzchnię i stanie się osobą ogólnie szanowaną. 
        Najlepszym zawodem dla tych osób, to zawody związane z wystąpieniami publicznymi lub aktorstwem.
W zasadzie nie ma takiego zajęcia, którego nie byliby w stanie wykonać i stanowiska, którego nie można by nie zająć. W każdej sferze życia osoby te wybijają się ponad normę i zajmują intratne posady. Bardzo ciężko jest im zajmować stanowisko podwładnego, chyba, że ma pod sobą ludzi, którymi może zarządzać. 
        Zazwyczaj są to osoby, które długo i bardzo aktywnie żyją.
               Co im grozi?
        Poprzez swą nadmierną ekspansywność mogą doprowadzić do upadku jakiegoś przedsięwzięcia i popaść w chwilowe długi.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,