Urodzeni 11 sierpnia

           Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest w stanie osiągnąć więcej niż jej się wydaje i wybić się ponad swoje środowisko.
        Są to ludzie niezwykle ambitni a jednocześnie skromni i ustępliwi, uwzględniający potrzeby i pragnienia swego otoczenia. Pomimo, iż posiadają władcze usposobienie i dążą do władzy oraz osiągnięcia wpływów, to są szlachetni, interesują się sztuką i przejawiają upodobanie do piękna. Wszystkie te powyższe cechy charakteru odnoszą się do osób, które osiągnęły pewien etap rozwoju. 
        Natomiast pragnieniem człowieka, który w swym życiu nie dążył do samorozwoju, jest chęć wyróżnienia się spośród otoczenia i zdobycie intratnego stanowiska. Jego nadmierna zarozumiałość i arogancja spowoduje, że mimo zajęcia wysokiej pozycji, nie będzie potrafił poradzić sobie w tym miejscu i narazi się na ośmieszenie.
       Jednak osoby urodzone w tym dniu mogą liczyć na poparcie ludzi wyżej stojących dzięki którym, zdobędą w swym życiu upragnione stanowisko i uznanie. Mają oni też trudności w porozumieniu się z rodziną. 
       Najczęstszymi wadami tych osób jest brak inicjatywy i nadmierna ustępliwość. Często muszą też stoczyć w życiu walkę z przeciwnikami silniejszymi od siebie. Dzięki temu z natury są przepełnione dumą i uporem. Ludzi ci często przeciwstawiają się ogólnie przyjętym normom i poglądom, przez co narażeni są na zaciętą krytykę w stosunku do własnej osoby jak i duże straty. 
           Jak wychować dziecko?
      Zarówno rodzice jak i nauczyciele nie zdają sobie sprawy, jaki potencjał drzemie w takim dziecku, bo gdyby znali jego możliwości, postawiliby na jak najlepsze jego wykształcenie. Takie dziecko jest niezwykle wrażliwe i utalentowane, ale nie będzie się ono rozwijało harmonijnie, jeśli nie otoczy się go stałą uprzejmością, życzliwością i miłością. 
     Jego ognisty temperament potrzebuje licznych rozrywek i urozmaicenia monotonii nauki w szkole. Dzięki starannemu wychowaniu, jego ukryte zdolności na tyle się rozwiną, że osiągnie ono bardzo wysoki poziom kulturalny.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,