Urodzeni 1 sierpnia

          Osoba urodzona tego dnia jest niezwykle hojna, uprzejma i sprawiedliwa.
        Już od najmłodszych lat, swym zachowaniem, potrafi skupiać na sobie uwagę otoczenia, a z wiekiem to dążenie się potęguje. Jest bardzo dobrym organizatorem, dzięki temu potrafi zorganizować każde przedsięwzięcie i jeszcze być w jego centrum. 
        Wspaniałomyślny, szczery, nie jest skąpy, niezależny, zawsze dąży do wolności, posiada silny charakter, wytrwały w swych dążeniach, stały i  opanowany. 
        Nie ma u takiej osoby problemu, jeśli chodzi o zarządzanie innymi ludźmi, dlatego często zajmuje stanowiska czołowe, takie jak: dyrektor, prezes, prezydent, itp. Zawsze taktowny i uprzejmy, potrafi właściwie zorganizować sobie swoje życie. Wszyscy go cenią i poważają. Jeśli jednak jego działanie nie zostaje dostrzeżone i pochwalone, wówczas czuje się bardzo nieszczęśliwy. 
        Zdarza mu się też podejmować ważne decyzje, nie zasięgając niczyjej opinii. Należy także dodać, że jest to osoba dumna, ambitna, trochę próżna i zarozumiała. Wyróżnia się dobrym gustem, a wokół siebie lubi luksus i bogactwo.
       Nieważne w jakiej rodzinie się urodził, zawsze będzie mu się wiodło jeśli wybierze właściwą drogę lub odpowiednie otoczenie.
      Kto urodził się w tym dniu, zazwyczaj w życiu robi karierę i zdobywa pokaźny majątek. Swoim zamiłowaniem do okazywania wielkości i okazałości może popaść w konflikty z otoczeniem lub zostać od niego uzależnionym.
     Największą wadą  tych osób jest wyniosłość, egoizm oraz nieprzyjemny i uszczypliwy charakterek. Jeśli okaże się człowiekiem niekulturalnym, to jego nadmierna duma, przybiera wówczas formę snobizmu i manifestowania tego faktu. 
          Co mu grozi?
       Katastrofy życiowe, gdyż jego arogancki wpływ na innych ludzi może się okazać dla niego zgubny. 
       Jeżeli druga połowa ma z nimi wytrzymać, to najlepiej, aby wiązać się z osobami urodzonymi w czasie od 20 marca do 21 kwietnia i od 22 listopada do 23 grudnia.  
facebook.com/margoseila 
Etykiety: , , , ,