Urodzony 13 lipca

Kto urodził się właśnie 13 lipca ciągle zmienia pracę i szuka szczęścia po świecie.
       W młodości osoby te są niezbyt szczęśliwe, jednak z wiekiem szybko się rozwijają, stając się przy tym wrażliwsze i silniej reagujące na swe otoczenie. Posiadają ścisły i badawczy umysł a usposobienie sympatyczne i przyjemne dla otoczenia. Dość dużo podróżują. Są bardzo dobroduszne i gościnne, łatwo i szybko przebaczają doznane urazy. Pomimo, że są to osoby zdolne i obrotne, brak im wytrwałości w dążeniu do celu, często przechodzą z jednego przedsięwzięcia do drugiego, zamiast dążyć do zakończenia tego co akurat rozpoczęły. Przez takie postępowanie często ponoszą straty. 
        Kobieta urodzona w tym dniu - potrafi doskonale zajmować się chorymi i jest dobrą gospodynią. Bardzo silnie związana jest ze swoimi dziećmi, których ma zazwyczaj kilkoro i troszczy się o szczęście swej rodziny. Jej wadą jest nadmierne przejmowanie się wszystkim i nerwowe podchodzenie do sprawy, dlatego często popada w depresję i jest przyczyną zamieszania.
        Lipcowe Trzynastki są niekiedy próżne. Często dążą one do zdobycia majątku na różne sposoby, lecz źle ulokowane zaufanie, może być przyczyną niepowodzenia w interesach. 
Poprzez częste zmiany miejsc zamieszkania - raz osiągają zyski, innym razem - mogą zostać narażone na straty. Szukają one szczęścia po świecie i nie potrafią się zdecydować, co dla nich jest lepsze. 
       Już w drugiej połowie życia los osób tych, ulega znacznej poprawie, a po 13 lipca, mogą otrzymać bardzo intratną propozycję. 
Osoby te nie powinny szukać pracy w zawodach związanych z literaturą. Najatrakcyjniejsze dla nich zawody, to praca związana z wodą lub morzem, tam mogą zdobyć bogactwo. 
Jak wychować dziecko urodzone w tym dniu?
      Dzięki swej wrażliwości i niezwykłej pamięci takie dziecko potrzebuje starannej opieki i delikatnego postępowania. Może ono przeżywać udręki z powodu niesprawiedliwych nauczycieli w szkole.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,