Urodzony 11 lipca

Jest to osoba władcza i dążąca do zdobycia niezależności.
    Energiczna, szybko i trafnie we wszystkim się orientuje, ale jej charakter jest dość dziwną mieszanką szlachetności i drażliwości, wesołości i powagi - przez tą zmienność, przebywanie z taką osobą staje się niekiedy trudne do wytrzymania. Potrafi zręcznie bronić swych interesów. 
    Jest miłośnikiem bogactwa i elegancji. Często człowiek urodzony tego dnia, zostaje głębokim myślicielem i pracowitym uczonym, który swój czas poświęca na studia w danym kierunku. Będąc uczonym, bardzo przywiązuje się do swoich książek, a w pracy natomiast jest bezinteresowny i nie goni za zyskiem. Odznacza się też subtelnym smakiem i szlachetnymi ideałami. Niekiedy zdarza się, że jego rodzina powiązana jest ze światem muzyki lub wojskiem, a on sam wykazuje talent i zainteresowanie w obu kierunkach. 
Potrafi być niespokojny, władczy i dominujący, nie lubi być kontrolowany i nie chce być zależny od nikogo. Dąży do zajęcia wybitnej pozycji w środowisku, ma talent do publicznych wystąpień i gry aktorskiej. 
Czego powinien się wystrzegać?
Chociaż potrafi precyzyjnie koncentrować się na swej pracy, jednak często przesadza i popada wówczas w manię perfekcyjności, zawężając sobie tym zakres obiektywnego widzenia. 
Nie znosi także otoczenia, które jest niesympatyczne i zarozumiałe, czuje się w nim bardzo źle i często narażony jest na liczne przykrości. 
Potrafi być jednak wytrwały działając według własnych projektów i pomysłów.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,