Urodzony 07 lipca

Urodzeni tego dnia są wytrwali i zacięci w swych dążeniach, a ponadto lubią życie w dostatku.

Mimo dość dużych ambicji życiowych w życiu rozwijają się stopniowo i to dzięki wykonywanej swojej  pracy. Ten RAK jest dość niestały, ale potrafi to bardzo dobrze ukrywać. Lubi żyć w luksusie. Bystry i zdolny, umiejętnie daje sobie radę w życiu i prędzej czy później zajmie dobre stanowisko do którego wcale nie musi mieć odpowiednich kwalifikacji. Często dobre stanowisko potrafi osiągnąć dzięki swej przebiegłości lub podstępowi. Zazwyczaj w życiu cieszy się dużymi wpływami i władzą nad innymi, ale nie jest skory do nadmiernej pracy i wysiłku.
Usposobienie jego jest dobroduszne i uprzejme, zwłaszcza jeśli chodzi o swych podwładnych - do nich zawsze nastawiony jest przyjaźnie. Dzięki swej wytrwałości i zaciętości, w większości udaje mu się zrealizować swoje plany czy marzenia. Nigdy nie odstępuje od swych zasad, chyba, że mu się to opłaca, ale jeśli dojdzie do celu i tak powróci do swych starych nawyków. Pomimo, iż jego życie ulega zmianom, dzisiejszy RAK nie lubi zmieniać miejsca. Jest też bardzo uczuciowym człowiekiem, co może okazać się dla niego niebezpieczne, gdyż często zdarza mu się utożsamiać z uczuciami innych ludzi. Dlatego powinien dążyć do samodzielności i odciąć się brania wszystkiego na swoje barki.
Wady:
Jest to człowiek niebezpieczny, zazdrosny i nie potrafiący przebaczać. Jeśli jednak ktoś wskaże mu drogę i pokaże jego błędy ( oczywiście w sposób niezwykle taktowny), to wówczas taka osoba potrafi zmienić się na lepsze, założy własną rodzinę i będzie spędzała z nią każdą wolną chwilę.

Zapraszam również na moją stronę:
http://www.facebook.com/margoseila


Etykiety: , , ,