Urodzeni 30 lipca

        Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest bardzo dobrym organizatorem i sam też jest zorganizowany, niemalże do perfekcji. Dzięki temu często zajmuje wysokie i odpowiedzialne stanowiska.
      W życiu bez większego problemu potrafi trzymać się tzw. "złotego środka", dzięki czemu zawsze zachowuje równowagę, unikając skrajności. Jest bardzo mądrym, energicznym, odważnym człowiekiem o silnej woli, jednocześnie jest przy tym szlachetny i wspaniałomyślny, zawsze uprzejmy, a nawet czarujący.
       Dzięki odwadze, niespożytej energii oraz wytrwałości często udaje mu się wejść do wysokich sfer życiowych w których zostaje osobą dominującą i skupiającą na sobie uwagę otoczenia. 
       Brzydzi się kłamstwem i gardzi tym co bezsensowne, ale za to bardzo ceni sobie prawdę, choćby była najgorsza. Raczej trafnie potrafi osądzać ludzi i zaistniałe sytuacje, ale do tolerancji - mu daleko. Jest osobą władczą i jego dążeniem jest zdobycie władzy i prestiżu. Ta cecha oraz jego wszechstronne zdolności powodują, że zazwyczaj wysuwa się na przód zajmując szczytne stanowiska.
          Zawód:
      Najlepiej sprawdzi się w zawodzie kierownika dużego przedsiębiorstwa, dyrektora, oficera czy doktora, czyli musi to być stanowisko na którym będzie mógł rządzić.
Bardzo dobrze będzie się także czuł w zawodzie, który będzie sprawiał przyjemność innym ludziom i dostarczał im rozrywki np. : muzyk, aktor itp.
      Za młodu musi się ciężko napracować, a efektów i tak nie będzie widać, ale w późniejszym wieku zbierze obfite plony wcześniejszych swych wysiłków.
      Ludzie urodzeni  tego dnia rodzą się z naturalną tendencją do odegrania ważnej roli w społeczeństwie, a nawet co niektórzy, osiągną zaszczyty i sławę.
      Osoby z 20.07 mogą także zajmować się przepowiedniami, gdyż często posiadają tzw. "szósty zmysł", a do tego dochodzą właściwości prorocze. Są oni wówczas traktowani jak wyrocznia i można zaufać ich przepowiedniom.
 facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,