Urodzeni 29 lipca

    Urodzeni w dniu dzisiejszym to osoby bardzo pewne siebie, a zarazem despotyczne, potrafiące wywierać ogromny wpływ na innych ludzi.
         Mają niezależny i otwarty charakter. Fascynują ich akcesoria wojenne i tematyka związana z bitwami. Są pewni siebie, dumni i wyniośli, a ich hobby to wojsko i wszystko co się z tym wiąże. We wszelkich konfliktach są nieustępliwi, okazują opór i zaciekłość w dążeniu do swojego. Potrafią być też agresywni i nie cofną się przed wrogiem i stoczeniem z nim walki. 
        W swych relacjach międzyludzkich potrafią zręcznie udowadniać prawdziwość swoich słów i nie liczą się ani z prawdą, ani z konsekwencjami czy niebezpieczeństwem, jakie może im grozić.
        Mimo tych przywar, potrafią wywierać także pozytywny wpływ na ludzi poprzez udzielanie im swej siły moralnej. Dzięki umiejętności łączenia w jedność materializmu i mądrości wraz z uduchowieniem, potrafią bez problemu urobić opinię publiczną pod siebie i tak nimi zakręcić, że otrzymają to, czego chcą.
        Przez niemalże całe życie rozwijają się i dzięki temu już w średnim wieku osiągną zaszczyty i będą mogli z powodzeniem wywierać wpływ na otoczenie. 
       Dzięki swej zaradności będą otaczali się ludźmi, którzy będą ich podziwiać i wspierać na każdym kroku. Pomoże im to na tyle się wybić, że co niektóre aktywniejsze jednostki, zostaną znanymi przywódcami i zyskają uznanie za swe zdolności umysłowe, siłę moralną, a nawet może fizyczną. 
        Najlepszą dla nich pracą, będzie praca w służbie wojskowej lub innej, wymagającej odwagi i siły.
    Co im grozi?
        Poprzez nadmierną pewność siebie mogą narazić się na różne niebezpieczeństwa i niechęć otoczenia do swojej osoby.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , ,