Urodzeni 28 lipca

   Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest niezwykle mądrą i dumną osobą, a w dodatku bardzo przebiegłą. Ze względu na swój trudny charakter często swe życie wiedzie w osamotnieniu.
          Jest porywczy, ale w porę potrafi zapanować nad swym gniewem i wybuchowością. Nie należy do ludzi towarzyskich, dlatego prowadzi życie z dala od ludzi i sam sobie wytycza drogę w życiu. Ze względu na swe filozoficzne zainteresowania często wybiera studia naukowe, związane ze swoim zainteresowaniem. Mimo swej izolacji, jest dostrzegany przez otoczenie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności. Także z zamiłowania jest koneserem sztuk pięknych i dzięki temu potrafi z niezwykłą cierpliwością wyszukać dla siebie jakiś eksponat. 
     Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry organizator, bystry, inteligentny a przede wszystkim ostrożny. Dzięki swym zdolnościom i tak potrafi skupić wokół siebie innych ludzi. Potrafi również być zazdrosny i wybuchowy, dlatego należy z nim postępować bardzo ostrożnie i z wyczuciem. 
     Pomimo skrytości lubi być na pierwszym miejscu i walczy o nie, zazwyczaj pokonując swych rywali.
     Dzięki dobrze kierowanej swej chytrości i pożądliwości może w życiu bardzo wiele osiągnąć. Jednak, gdy się go krzywdzi bądź oszuka, wówczas odpowiada dumą i pogardą, ale ostatecznie, jest i tak wielkoduszny, łatwo wybacza wyrządzone mu krzywdy i nigdy się nie mści. 
        Co mu grozi?
     Może się zdarzyć, że w wyniku doznanych przykrości i przejść zostanie zmuszony do opuszczenia kraju.
        Do czego powinien dążyć?
     Aby swe życie prowadzić w sposób uporządkowany, dążyć do spokoju, harmonii, unikać natomiast stanowisk, które będą bardzo odpowiedzialne.
     Ma dość mocny i odporny organizm, który bardzo szybko się regeneruje po przebytych chorobach i urazach. Posiada też potężny zasób sił życiowych, jednak w czasie niedyspozycji, może mieć przejściowe problemy z sercem. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , ,