Urodzeni 25 lipca

         Osoby urodzone w tym dniu są niezwykle dowcipne, towarzyskie i przesympatyczne, jednak lubią odgrywać pierwszoplanowe role w swym otoczeniu.
       Są oni serdeczni, stali uczuciowo i wierni, pragną aby w swym otoczeniu budzić sympatię w stosunku do siebie i dążyć do współpracy. 
Ich największą ambicją jest bycie najlepszym pośród pozostałych ludzi. Wszelkimi drogami dążą oni do zajęcia jak najwyższego stanowiska i są w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. W tym dążeniu nie zważają na trudne sytuacje życiowe, a ich odwaga, jest dla nich motorem napędowym.
      Są to ludzie o wysublimowanym zmyśle, często utalentowani i posiadają zamiłowanie do sztuk pięknych, zdarza się, że sami zostają artystami.
Posiadają zdolności w różnych kierunkach, ale nierzadko o tym nie mają nawet pojęcie, o swych talentach dowiadują się często przez przypadek. Wówczas dopiero decydują się rozwijać swoje uzdolnienia i udaje im się to z dużym powodzeniem. Jednak dopiero w drugiej połowie życia osiągają zaszczyty i popularność. 
      Często okazuje się, że dzieci urodzone tego dnia już z mlekiem matki wyssały swe zdolności, tylko rodzice nie potrafili ich odpowiednio ukierunkować i zachęcić do rozwoju. 
      Wady:
     Bywają osobami o chwiejnym i niepewnym charakterze, zdarza się im bywać pod wpływem otoczenia, zmieniają wówczas swoje zdanie.
Również humory ich bywają zmienne: raz są pełni nadziei i odwagi, a innym razem popadają w depresję.
Często także zmieniają miejsca zamieszkania, wskutek czego ich pozycja życiowa długo się musi stabilizować.
      Co im grozi:
     Potrafią być aroganccy, wskutek czego narażają się na różne nieprzyjemne sytuacje. Przez ten swój tupet, często omijają ich intratne stanowiska lub zlecenia.
     Muszą pamiętać, aby nie pracować w zawodach związanych z wodą, a w podróżach powinni uważać na grożące im niebezpieczeństwa.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , ,