Urodzeni 24 lipca

Osoby urodzone 24 lipca są bardzo zdolne, energiczne oraz dumne z siebie i swoich poczynań, są zwolennikami życia.
       Są oni ludźmi przestrzegającymi prawa i wszelkich zasad, wyróżniają się głębokim poczuciem własnej godności. Pełni energii, przedsiębiorczy i odważni, wierzą w siebie i swoje możliwości. Mimo, iż nieustannie dążą do doskonalenia siebie, to w głębi duszy są szlachetni, sumienni i wytrwali. Dzięki swej dumie i wygórowanym ambicjom, dążą z powodzeniem, do osiągnięcia władzy i siły. 
       Potrafią umiejętnie rządzić innymi, a w miarę własnego rozwoju, są       
w stanie także zapanować nad samym sobą. Namiętni i bardzo uczuciowi, dzięki temu potrafią kochać bez ograniczeń. 
      Lubią wyjazdy na łono natury i polowania na grubego zwierza. Żądni wszelkich pochwał i zaszczytów, należy jednak na nich uważać, gdyż nie dadzą ich sobie tak łatwo zabrać. Zazwyczaj potrafią przechytrzyć swoich wrogów, jednak starają się być w tym sprawiedliwi. 
       Wady ich charakteru:
      Skłonność do wybiegów i wykrętów, zbyt drażliwy temperament i zamiłowanie do wystawnego stylu życia, oraz okazałych wystąpień publicznych.
      Są też zwolennikami używania życia i czerpania z niego wszystkiego, co najlepsze, nigdy nie przegapiają możliwości dobrej zabawy.
      Do czego powinni dążyć. 
      Powinni rozwijać w sobie uprzejmość i dobroć, gdyż dzięki tym cechom unikną wielu nieprzyjemności i surowości ze strony otoczenia. 
     Powinni również unikać zbytnich wybryków zarówno w zakresie uczuć i emocji oraz w całym swoim życiu. 
Często ich praca i życie codzienne powiązane jest z życiem społecznym lub życiem najbliższego otoczenia.
     Jednak dzięki swym zdolnościom organizacyjnym, zazwyczaj wypływają na powierzchnię i w końcu osiągają uznanie. Mimo swych licznych zalet, ich życie nie będzie zawsze idealne, ale i tak nim w ten sposób pokierują, że zdołają zapisać się na łamach kart historii.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , ,