Urodzeni 22 lipca

Kto urodził się w tym dniu bardzo wiele uwagi poświęca swojej osobie.
        Przeżywa wiele różnych nastrojów, dużo myśli, zastanawia się, rozważa różne teorie i zapatrywania, aby wreszcie stworzyć swoje własne poglądy. Wszystko co jest niedobre i nieodpowiednie dla niego, wyrzuca poza nawias. Posiada jednak bardzo wrażliwą duszę, dlatego natychmiast reaguje na wszelkie nastroje.
       Jest bardzo przyjazny, towarzyski, odznacza się subtelnym umysłem i wysoką inteligencją. Ma bardzo dobrą pamięć, a jeśli chodzi o osiągnięcie wytyczonego sobie celu, potrafi z zaciętością i uporem do niego dążyć. Często jednak otoczenie i warunki życiowe wyhamowują te jego dążenia. 
Jego hobby to zbieranie i kolekcjonowanie różnych przedmiotów. 
      Lubi otaczać się bogactwem, dlatego baczną uwagę przywiązuje do środków materialnych. Ta przypadłość może doprowadzić go nawet do skąpstwa. 
Wady:
       Nadmierną uwagę zwraca na wszystko, co dotyczy go osobiście i przecenia znaczenie swej osoby. Wskutek tego może stać się nadmiernie wrażliwy bądź bojaźliwie skryty. 
Co mu grozi:
       Poprzez swoje zachowanie często ma wielu wrogów, którzy z ukrycia będą chcieli wyrządzić mu krzywdę.
Jak wychować dziecko urodzone 22 lipca?
       Dziecko takie jest niezwykle delikatne, wrażliwe, obdarzone dużą wyobraźnią i doskonałą pamięcią. Dlatego w wychowaniu należy unikać surowości i szorstkości, pamiętając przy tym, że każda niesprawiedliwość doznana przez nie, głęboko zapadnie w jego duszę, wywołując długotrwałą niechęć i potęgując jego zaciętość.  
Ma ono też niezwykle wrażliwy żołądek, a jednocześnie bywa łakome i skłonne do spożywania nadmiernej ilości słodyczy, co powoduje u niego liczne choroby.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,