Urodzeni 19 lipca

Osoby urodzone 19 lipca są liberalne i uduchowione, ponadto obdarzone są zdolnościami literackimi.
     Wykazują zamiłowania estetyczne i skłonności poetyckie, natomiast w życiu codziennym są mało praktyczne.
Urodzeni w tym dniu są obdarzeni zmysłowością i niektórzy z nich posiadają skłonności mistyczne. Takie osoby pragną pocieszać innych i wspierać ich w trudnych sytuacjach życiowych.  Tą chęć opiekowania się słabszymi wykazują nawet osoby, które nie posiadają typowych skłonności mistycznych. 
     Z natury są dyskretni i ostrożni, a nawet zdarza się, że są nadmiernie podejrzliwi i powątpiewają w dobre intencje innych. Rozmowni, bez oporów mówią, co im na sercu leży. Ponadto bardzo ruchliwi, często zmieniają miejsce zamieszkania, przedmioty zainteresowań oraz zawód. 
     Są bardzo tolerancyjny i mają dobry i przyjazny charakter. Zawsze życzliwie odnoszą się do innych, a swoje otoczenie lubią obdarzać prezentami.
     Największą ich wadą jest upór i samowola. 
W miłości nie zawsze są szczęśliwi. Grożą im też niebezpieczeństwa, gdyż często spadają w wysokiego miejsca i to zarówno w znaczeniu fizycznym jak i przenośnym. Często osiągają wysoką pozycję, ale nie potrafią zbyt długo jej utrzymać.
     Droga ich życia też jest często niezwykła i ekscentryczna, przebywają ją niczym meteor - świeci jasno, ale krótko. Powodzenie, które zostało zdobyte dzięki ich udziałowi, niestety, nie jest stałe, a ich sytuacja życiowa ulega totalnemu przewrotowi. 
     Jak wychowywać dziecko urodzone w tym dniu, aby zminimalizować te wszystkie niedogodności, które gotuje mu życie?
      Dziecko z 19 lipca jest z natury bardzo kochające swoich najbliższych, lojalne i niezwykle wrażliwe i sympatyczne, dlatego dobrze by było, aby rodzice pokazywali mu silne ideały, które podziałałyby na jego wyobraźnię. Taki maluch szybko się temu podda i będzie samo chciało te ideały wcielać w swoje życie. Wyobraźnie dziecka jest tak bujna i aktywna, że bez jej pozytywnego i ciągłego podsycania, po pewnym czasie może ono stać się znudzone, obojętne, nieszczere. 
Warto zwrócić uwagę, aby w szkole też miało zapewnione podobne warunki rozwoju.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,