Urodzeni 17 lipca

Osoby urodzone 17 lipca mają zdolności pedagogiczne, ale są nieufni i trudno je zrozumieć.
     Jeżeli w poglądach natrafiają na odmienne zdanie i nie potrafią przekonać swojego przeciwnika do swoich racji, wówczas z pozoru zgadzają się z nim, ale tak naprawdę są niezadowoleni i potrafią się nawet obrazić. Właśnie z tego powodu osoby te są nieufne do swego otoczenia, natomiast w stosunku do obcych - trzymają dystans. Dosyć trudno jest przebywać z ludźmi urodzonymi w dniu dzisiejszym, dlatego, iż ludzie nie potrafią ich zrozumieć, a i oni nie są w stanie ufać innym.
     Osoba taka posiada duże zdolności w zakresie pedagogiki, wychowania młodzieży i tych mniej uzdolnionych. W tym kierunku czuje się potrzebna i z natury się spełnia, gdyż ma silnie rozwinięte instynkty opiekuńcze i rodzicielskie. Wkłada wysiłek w swoje działanie, ale nie lubi, gdy otoczenie tego nie docenia lub chociażby nie reaguje na jej okazywaną życzliwość i sympatię. 
Jest bardzo religijna, przestrzega postu i świąt, ale czasami staje się zbyt pobożna i może popaść w bigoterię. 
       Ambitna, uparcie dąży do zrobienia kariery, pracowita, chętnie podejmuje wyzwania w kierunku nauki, jest bardzo spostrzegawcza, ma niezwykłe zdolności analityczne i może być doskonałym krytykiem i recenzentem prac. 
     Jest to osoba silnego charakteru, władcza, stała i odważna. Pragnie ona zaszczytów i potrafi umiejętnie opierać ataki swoich wrogów. Dzięki swej wytrwałości i ciężkiej pracy dochodzi do wymarzonych zaszczytów i sławy. 
     Jej największą wadą jest nieufność i zmienność nastrojów. Zbyt często rozmyśla nad swoim postępowaniem i niepotrzebnie dręczy się autoanalizą. 
I tak w końcu udaje je się przezwyciężyć trudności życiowe i zdobyć upragnione stanowisko na którym będzie cieszyła się autorytetem i władzą.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , ,