Urodzeni 16 lipca

Są to osoby przezorne i bardzo ambitne, często jednak zmieniające swe poglądy.
        Taka osoba nigdy nie przechodzi nad nowymi pomysłami do porządku dziennego, zawsze stara się je rozważyć starannie i wyciągnąć z nich wnioski dobre dla siebie. Licowe Szesnastki są osobami, które ulegają wpływom innych, dlatego często o tej samej sprawie będą mówili inaczej do każdego, w zależności co tamten chce usłyszeć. Charakter tych osób jest dość zmienny, dręczą ich często wyrzuty sumienia. 
        Lubią dalekie podróże i spacery zwłaszcza po górach. Nie stronią też od sportu, dlatego posiadają dobrą kondycję. 
        Są osobami bardzo wrażliwymi, dość impulsywnymi oraz szlachetnymi, także lęk nie jest im obcy. Pomimo swego zmiennego charakteru, potrafią precyzyjne obmyślać swe projekty i wykazywać się przy tym ogromną przezornością. Ich ambicje stale rosną a w dążeniach do celu, wciąż podnoszą sobie poprzeczkę, lubią przy tym ryzykować i nie boją się ciężkiej pracy. Dzięki swojemu charakterkowi, który jest wyjątkowy, często zostają jednostką wybitną, ale dopiero w drugiej połowie życia. 
        W młodości są ograniczani i mają trudności z rozwinięciem skrzydeł. Jedynie dzięki swej użyteczności społecznej mogą zostać wówczas dostrzeżeni
       Powinni kształcić się w kierunku restauratora, hotelarza lub geografa, w tych dziedzinach mogą bardzo dużo zyskać.
        W połowie ich kariery życiowej grożą im duże niebezpieczeństwa, ale dzięki swej rozwadze zdołają je przezwyciężyć i uniknąć wszystkiego złego, co im los postawi na ich drodze do kariery. A kiedy wreszcie wyjdą na prostą, już nic ani nikt nie zakłóci im szczęścia.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , ,