Urodzeni 15 lipca

Kto urodził się 15 lipca ma romantyczną osobowość i przyciąga do siebie ludzi. 
      Pragnie on, aby wszyscy o nim wiedzieli 
i chciałby być ogólnie szanowany i znany, ale zachowuje się skromnie, tak, jakby mu nie zależało na opinii innych ludzi. Oszczędny a w poglądach konserwatywny, mocno trzyma się swoich zasad. 
Jest bardzo romantyczny i niezwykle uduchowiony, 
a jego wyobraźnia jest niezwykle rozwinięta.  Pomimo, iż przyciąga do siebie wiele osób, nie potrafi z nimi w zgodzie żyć. 
      Z natury jest trochę dziwakiem i często inni ludzie nie potrafią go zrozumieć ani zorientować się w jego pragnieniach, dlatego właśnie popada 
w konflikty z otoczeniem. Z zewnątrz może wydawać się osobą zagadkową, a tak na prawdę, wcale taki nie jest. 
Wbrew pozorom, jest to człowiek bardzo wrażliwy, łatwo wzruszający się, niezwykle uczuciowy, zamknięty w sobie, nieco nawet bojaźliwy, ale mocno trzymający się raz ustalonych celów życia. Jego nastroje są zmienne, to go wszystko denerwuje i drażni, a za chwilę jest czuły, miły, że można go do rany przyłożyć. 
    Największa wada:
       Jeśli taki człowiek nie osiągnął wewnętrznego rozwoju i harmonii, to wówczas jest bardzo kapryśny w swoim postępowaniu. Często niezdecydowany i nie mający własnego zdania.
       Gdy jednak osiągnie wysoki stopień rozwoju moralnego, wówczas potrafi opanowywać swoje zmienne nastroje a nawet rozwinąć silną wolę. 
Uporczywie i z zaciętością dąży do swego celu i osiąga go, albo dzięki swemu taktowi i umiejętności życiowej, albo dzięki umiejętnie stosowanemu pochlebstwu i umiejętności przekonywania do swoich racji.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,