Urodzeni 14 lipca

Osoby urodzone właśnie 14 lipca są wszechstronnie uzdolnione.
       Interesują się wszystkim co się dzieje na świecie, co robią inni, jak myślą, w ten sposób zbierają one informacje powiększając tym samym swoje doświadczenie i rozwijają się wewnętrznie. 
Na ogół są natury refleksyjnej - dużo myślą i nad większością spraw, muszą się dobrze zastanowić. Posiadają dużą wyobraźnię i lubią sobie pomarzyć. Często też są zamknięci w sobie, zmienni, dość skryci i nieco bojaźliwi, nie za bardzo lubią wysuwać się na pierwsze miejsce w życiu. 
Ogólnie można powiedzieć, że są to osoby nad wyraz sympatyczne.
        Bardzo dobrze i bezpiecznie czuje się we własnej rodzinie, silnie też uczuciowo są związani z własną matką. Interesują się historią, starymi obyczajami, niekiedy kolekcjonują starocie lub zajmują się zbieractwem.
       Są to osoby oszczędne i wytrwałe, nie porzucą pracy nawet w takich wypadkach, w jakich każdy inny by to uczynił. Obawiają się bardzo ośmieszenia, dlatego często swe uczucia skrywają, co konsekwencji prowadzi niekiedy do nieporozumień. 
Czternastki to osoby bardzo romantyczne, zdolne do głębokiej i trwałej miłości.
      Wady:
Wykazują bezwład charakteru i brak inicjatywy. Po okresie aktywności i przedsiębiorczości, u tych osób następuje okres bierności i bezwładu, pragną one unikać wszelkich wysiłków.
      Co im grozi?
Jeżeli podzielimy ich życie na trzy, to środek tego życia będzie radosny i szczęśliwy. Jednak ze względu na swą bierność i unikanie większych wysiłków, schyłek ich życia - może być niepomyślny.
     Najczęstszymi chorobami, jakie mogą ich dotknąć to: zaburzenia trawienia, problemy gastryczne i reumatyzm.


Etykiety: , , ,