Urodzeni 12 lipca

Kto urodził się tego dnia potrafi doskonale dawać sobie radę w życiu.
        Jest to człowiek spostrzegawczy, dobry obserwator, wszechstronnie uzdolniony, potrafiący się dostosować do realiów życia codziennego i warunków miejscowych. Jest to osoba bardzo dyplomatyczna a zarazem przebiegła. Chociaż w pracy jest dość powolna, doskonale sobie daje radę w życiu, dzięki swej czujności i bystrości. Osoba ta ma skłonności do zawodu wykonywanego pod publiczność, jednak nie cieszącego się zbyt wielkim uznaniem. 
       W sprawach finansowych całkiem nieźle jej się powodzi, często jest to zależne od dziedziczenia sporego majątku lub spadku. Największe korzyści osiągnie w zawodzie związanym z żeglugą, wodą, nieruchomościami lub występami publicznymi. Może też zrobić karierę w policji lub wyróżnić się jako detektyw. Większe powodzenie może osiągnąć zajmując stanowiska drugorzędne niż dyrektorskie. Chociaż nie zawsze może liczyć na sławę, jej działania i tak będą pożyteczne dla ludzi. Dlatego często wybiera zawód nauczyciela lub duchownego. Dzięki takim zawodom, może w swoim życiu dokonać czegoś wielkiego, czym zapisze się na kartach historii. 
       Żyje na ogół bardzo długo i to przy zdrowym umyśle. Długo też pamięta wyrządzone jej krzywdy i nawet jeżeli osiągnie wysoki rozwój intelektualny, jej zacięta pamięć uniemożliwi jej darowanie wyrządzonych sobie krzywd. 
facebook.com/margoseila      


Etykiety: , , ,