Urodzeni 10 lipca

Urodzeni 10 lipca są bardzo wrażliwi na krytykę, lubią w życiu ryzykować a i zamiłowanie do hazardu - nie jest im obce.
   Osoba ta jest sympatycznym, wesołym i pogodnym przyjacielem, ale w miłości jest dość lekkomyślny. Chciałaby używać przyjemności i rozrywek. Lubi grę i wszystko co niesie za sobą ryzyko, a z obowiązków niewiele sobie robi. Ale mimo wszystko - troszczy się bardzo o swoją opinię i obawia się krytyki, na którą zresztą jest dość wrażliwa. Do świata i ludzi usposobiona jest pokojowo. Uwielbia życie w każdej postaci i stara się, aby było komfortowe, chociaż nie zawsze ją na to stać. Lubi morze i podróże wodne. Dość niepokorna, potrafi zręcznie odpierać ataki wrogów i podstępem torować sobie drogę w życiu, nie respektując zasad, którymi kieruje się większość ludzi. 
Nie przebiera też w środkach dojścia do majątku. Lubi uroczyste ceremonie i imprezy. Chociaż lubi ciułać pieniądze, to i tak wydaje je chętnie na swoje przyjemności i upodobania.
    Czego powinna się wystrzegać?
Nadmiernej wrażliwości - gdyż to ona nie pozwala jej zajmować kierowniczych stanowisk i często trzyma ją na tylnym planie.
Swoimi uczuciami jest tak silnie związana z innymi ludźmi, że trudno takiej osobie niekiedy odróżnić własne uczucia od cudzych. Przez to też, otoczenie może wywierać na nią wpływ, nie zawsze dobry.
Wszelkie ekscesy uczuciowe i popadanie w skrajności mogą urodzonym w tym dni, bardzo zaszkodzić.
    Co im grozi?
Czekają ich nieporozumienia z krewnymi i straty finansowe. 
Najszczęśliwsi w małżeństwie będą jeżeli zawrą je z osobą urodzonymi pomiędzy: 22 października a 23 listopada oraz 19 lutym a 20 marca.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , ,