Urodzeni 09 lipca

Osoba urodzona tego dnia ma mocne nerwy, jest obrotna i pragnie przewodzić innymi.
Jest to osoba inteligentna, o wyraźnie zaznaczonym poczuciu obowiązku. Często dowcipna, miłośnik piękna i dobrej sztuki. W pracy jest dość powolna, ale solidna. 
Ludzie DZIEWIĄTKI są szlachetni i lubiący udzielać się społecznie, potrafią wywierać wpływ na otoczenie i już we wczesnej młodości mają wielu przyjaciół. Lubią podróże, odkrycia, a życie ich często tak się układa, że mogą spełnić te swoje zachcianki. Najtrafniej spełniają się podejmując studia naukowe, gdyż mają silny charakter i stalowe nerwy. 
Dzięki swej energii i zdolnościom praktycznym - w społeczeństwie mogą odgrywać wybitne role. Często chcą rozstrzygać wszelkie zagadnienia, jakie ich dręczą, wyjaśniać wszystko co zawiłe i rozwiązywać zagadnienia społeczne, występując nawet przeciwko ogólnie przyjętym normom i zasadom. Pragną wielu rzeczy, ale przede wszystkim pragną być reformatorami społecznymi, najlepiej politykami. Dzięki swym zdolnościom mogą stać się  czynnikiem rozwoju i źródłem wiadomości dla wielu ludzi. 
  Co im grozi?
Grożą im niebezpieczeństwa na wodzie, przed którymi powinni się mieć na baczności, czyli unikać wody.
  Do czego powinni dążyć?
Kto urodził się tego dnia, jest nadmiernie czuły i przewrażliwiony, co potęguje się jeszcze z wiekiem.
Wszystkie bodźce odbiera przesadnie i z tego powodu może być udręką zarówno dla siebie jak i otoczenia. Wobec tego osoby takie powinny w sobie rozwinąć egoizm uczuciowy, który uchroni ich przed agresją ludzką. Jeśli tego w sobie nie uruchomią - mogą być narażone na duże straty.  

  
facebook.com/margoseila

Etykiety: , ,