Urodzeni 08 lipca

Urodzeni w tym dniu potrafią opanować przyjaciół i zwyciężyć wrogów.
Pomimo swej energicznej natury w swym zachowaniu są uprzejmi i ustępliwi, co ośmiela innych do występowania przeciwko nim. Jednak i tak dadzą sobie radę z wrogami i przezwyciężą wszelkie przeszkody życiowe. Są osobami zamkniętymi w sobie, bardzo wrażliwymi, które potrzebują wokół siebie sympatii i przyjaźni. Starannie wyszukują sobie przyjaciół, troszczą się o nich w milczeniu, a później ich sobie podporządkowują. Często zmieniają swoje miejsca zamieszkania i stanowiska życiowe. 
Nie można nazwać ich osobami wahającymi się, gdyż co sobie postanowią zawsze starają się spełnić. Potrafią zręcznie układać projekty i plany, aby później realizować je w życiu. Nigdy nie zabierają się do działania jeżeli uprzednio się nie przygotują. Często w swych zamierzeniach postępują ostrożnie, a nawet są zbyt ostrożni i przewidujący, co w konsekwencji prowadzi do kolizji z prawem zwłaszcza jeśli nie mają racji. 
W swym zachowaniu często starają się być szlachetni i wspaniałomyślni. Ich największą wadą jest zbytnia wrażliwość i nadmierna impulsywność. Małżeństwo często przynosi im sławę. W  życiu jednak narażeni są na walkę i niebezpieczeństwa. Mimo to i tak osiągają zwycięstwo i pokonają najgorszego wroga. Powodzenie przyniosą im zawody związane z wodą i publicznością.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , ,