Co oznacza twoje imię - c.d.

Z pewnością czekaliście na ciąg dalszy cech charakteru danego imienia, więc dzisiaj przedstawię pozostałe liczby.
Czwórki to niepoprawni romantycy. Często popadają w melancholię. Choć sukces nie przychodzi im łatwo, potrafią na niego wytrwale pracować. Lubią być zatrudniane w sposób użyteczny, nie lubią marnować czasu na bezsensowne rozmowy. Są oddanymi przyjaciółmi choć niechętnie zawierają bliższe znajomości.
Piątki lubią życie pełne przygód i niespodziewanych zwrotów. Nie znoszą rutyny. Są wspaniałymi pracownikami, o ile ich zajęcia są wystarczająco urozmaicone. Bywają nerwowe i nadpobudliwe. Cenią swoją prywatność i niełatwo namówić je do zwierzeń. Są zapalonymi podróżnikami.
Szóstki są szalenie pracowite, spokojne i lojalne. Jeżeli kogoś pokochają, to do grobowej deski. Najlepiej czują się w zaciszu domowym. Mają smykałkę do spraw finansowych i gromadzenia majątku; odnoszą sukcesy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Niestety, nie są tolerancyjni.
Siódemki sprawiają wrażenie lekkoduchów, ale w rzeczywistości są bardzo pracowite. Wszystko muszą mieć dokładnie zaplanowane. W pracy dla innych kierują się szczerością. Niestety, lubią mędrkować. W związkach osiągają satysfakcję, dopóki partner nie ingeruje zbytnio w sferę ich prywatności.
Ósemki to osoby zawzięte, uparcie dążące do celu. Kochają rywalizację. Lubią kontrolować otoczenie i skłonne są podjąć wielki wysiłek, aby pozostać na szczycie, słowem - urodzeni szefowie. Cenią prawdomówność, a jeśli nadepnie im się na odcisk, bywają mściwe.
Dziewiątki są zazwyczaj troszkę opieszałe i leniwe. Jeśli jednak dojdą do wniosku, że sprawa jest warta zachodu, potrafią znaleźć w sobie ogromną energię. Cenią spokój. Jeśli ktoś pozyska ich uczucie, do końca wytrwają w danym związku, pokonując największe trudności.

Jeżeli macie więcej niż jedno imię, to wówczas sumujemy cyfry z wszystkich imion. Jeśli natomiast stwierdzicie, że nie podoba się Wam interpretacja imienia - można je umownie zmienić i posługiwać się nowo wybranym.

Etykiety: , , , ,